,, ,

Yeni Arayışlar Girişimi Platformu Derneği, Kent ve Yaşam Ödülleri’ni Düzenledi

Gündem 02.05.2024 - 12:31, Güncelleme: 02.05.2024 - 12:31 5341 kez okundu.
 

Yeni Arayışlar Girişimi Platformu Derneği, Kent ve Yaşam Ödülleri’ni Düzenledi

Yeni Arayışlar Girişimi Platformu Derneği’nin düzenlediği Kent ve Yaşam Ödül Töreni, bu yıl 16. kez gerçekleşti. Ödüller, daha yaşanabilir kentler ve mutlu insanlar için verildi.
Yeni Arayışlar Girişimi Platformu Derneği ’nin (YAPDER) koordine ettiği, Kent ve Yaşam Ödül Töreni bu yıl 16’ncı kez sahiplerini buldu. Proje üretmiş kişi ve kurumları yüreklendirmek ve onurlandırmak amacı ile verilen geleneksel “Kent ve Yaşam" ödülleri, doğru iş yapmış kişi ve kurumların buluşma noktası haline gelmiş durumdadır. Doğru iş yapmış; iş dünyası temsilcileri, sivil toplum liderleri, yerel yönetimler, sanatçılar ve akademisyenlerin yer aldığı ödül töreni “Daha Yaşanabilir Kentler ve Mutlu İnsanlar” sloganı ile yapıldı. Ödülleri; aralarında bilim insanları, kentleşme uzmanları ve sivil toplum örgütü önderlerinin yer aldığı 50 kişilik jüri belirledi. Ödül töreni bu alandaki en uzun soluklu etkinlik olarak görülüyor. Gazeteci Celal Toprak tarafından Kanal Ekonomi’de yayınlanan Kent ve Yaşam programı kapsamında verilen ödüller, alanında Oscar olarak nitelendiriliyor. Uranüs Otel’de gerçekleşen törene siyasi isimler, iş dünyası, sivil toplum örgütleri ve basın yoğun ilgi göster di. Etkinliğin açılış konuşmalarını Uranüs Otel Yönetim Kurulu Başkanı Ömer Niziplioğlu , Royal Şirketler Grubu Yönetim Kurulu Başkanı Gökhan Türkeş Öngel yaptı.  30 Nisan’da Uranüs Otel’de gerçekleşen Kent ve Yaşam Ödül Töreni kapsamında bir de “Yeni Yaşam Biçimi, Kentler ve Dönüşüm” konu başlıklı panel düzenlendi. Kentlerin dönüşümü noktasında yeni yaşam biçimlerinin konuşulduğu oturumda bilgi, bilinç ve güç sahipleri bir araya geldi. . Panelin moderatörlüğünü Altınordu Belediye Başkan Yardımcısı Bahadır Baş üstlendi. Panelin konuşmacıları ise QUİCK Sigorta Finansal Sigortalar Direktörü Serkan Dedik, Ege Yapı Proje Geliştirme ve Dizayn Ofis Direktörü Şükrü Tokel, İstanbul Akvaryum Genel Müdürü  Dilek Çapanoğlu oldu. İŞTE KENT VE YAŞAM ÖDÜL TÖRENİ’NDE BU YIL ÖDÜL ALANLARIN LİSTESİ GÖKHAN TÜRKEŞ ÖNGEL - Royal Şirketler Grubu Yönetim Kurulu Başkanı / Topluma ve Çevreye Değer Katan Ödülü DİLEK ÇAPANOĞLU - İstanbul Akvaryum Genel Müdürü / Sosyal Hayata Değer Katan Ödülü FATİH ATAŞ - YAYLA Agro A.Ş Ödülü Şirket adına Ticari Marka Direktörü / Gıdada Başarı Ödülü KERİM GÜZELİŞ - Ariş Pırlanta Yönetim Kurulu Başkanı / Yaşamı Güzelleştirme Ödülü SENUR AKIN BİÇER - ARNİCA Yönetim Kurulu Başkan / Yaşama Motivasyon Ödülü AHMET YAŞAR - Maher Holding Sigorta Grubu Başkanı / Sigortalı Kentsel Dönüşüm Ödülü EKREM İMAMOĞLU - İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı / Kentte Daha İyi bir Yaşam Ödülü ÖMER NİZİPLİOĞLU - Niziplioğlu Holding Yönetim Kurulu Başkanı / Kente Yaşam Katan Ödülü ÜMİT KALKO - Kavram Okulları Eğitim Girişimcisi ve YK Üyesi / Nazmi Arıkan Eğitim Ödülü    
Yeni Arayışlar Girişimi Platformu Derneği’nin düzenlediği Kent ve Yaşam Ödül Töreni, bu yıl 16. kez gerçekleşti. Ödüller, daha yaşanabilir kentler ve mutlu insanlar için verildi.

Yeni Arayışlar Girişimi Platformu Derneği ’nin (YAPDER) koordine ettiği, Kent ve Yaşam Ödül Töreni bu yıl 16’ncı kez sahiplerini buldu. Proje üretmiş kişi ve kurumları yüreklendirmek ve onurlandırmak amacı ile verilen geleneksel “Kent ve Yaşam" ödülleri, doğru iş yapmış kişi ve kurumların buluşma noktası haline gelmiş durumdadır. Doğru iş yapmış; iş dünyası temsilcileri, sivil toplum liderleri, yerel yönetimler, sanatçılar ve akademisyenlerin yer aldığı ödül töreni “Daha Yaşanabilir Kentler ve Mutlu İnsanlar” sloganı ile yapıldı.

Ödülleri; aralarında bilim insanları, kentleşme uzmanları ve sivil toplum örgütü önderlerinin yer aldığı 50 kişilik jüri belirledi. Ödül töreni bu alandaki en uzun soluklu etkinlik olarak görülüyor. Gazeteci Celal Toprak tarafından Kanal Ekonomi’de yayınlanan Kent ve Yaşam programı kapsamında verilen ödüller, alanında Oscar olarak nitelendiriliyor. Uranüs Otel’de gerçekleşen törene siyasi isimler, iş dünyası, sivil toplum örgütleri ve basın yoğun ilgi göster

di. Etkinliğin açılış konuşmalarını Uranüs Otel Yönetim Kurulu Başkanı Ömer Niziplioğlu , Royal Şirketler Grubu Yönetim Kurulu Başkanı Gökhan Türkeş Öngel yaptı.

 30 Nisan’da Uranüs Otel’de gerçekleşen Kent ve Yaşam Ödül Töreni kapsamında bir de “Yeni Yaşam Biçimi, Kentler ve Dönüşüm” konu başlıklı panel düzenlendi. Kentlerin dönüşümü noktasında yeni yaşam biçimlerinin konuşulduğu oturumda bilgi, bilinç ve güç sahipleri bir araya geldi. . Panelin moderatörlüğünü Altınordu Belediye Başkan Yardımcısı  Bahadır Baş üstlendi. Panelin konuşmacıları ise QUİCK Sigorta Finansal Sigortalar Direktörü Serkan Dedik, Ege Yapı Proje Geliştirme ve Dizayn Ofis Direktörü Şükrü Tokel, İstanbul Akvaryum Genel Müdürü  Dilek Çapanoğlu oldu.

İŞTE KENT VE YAŞAM ÖDÜL TÖRENİ’NDE BU YIL ÖDÜL ALANLARIN LİSTESİ

GÖKHAN TÜRKEŞ ÖNGEL - Royal Şirketler Grubu Yönetim Kurulu Başkanı / Topluma ve Çevreye Değer Katan Ödülü

DİLEK ÇAPANOĞLU - İstanbul Akvaryum Genel Müdürü / Sosyal Hayata Değer Katan Ödülü

FATİH ATAŞ - YAYLA Agro A.Ş Ödülü Şirket adına Ticari Marka Direktörü / Gıdada Başarı Ödülü

KERİM GÜZELİŞ - Ariş Pırlanta Yönetim Kurulu Başkanı / Yaşamı Güzelleştirme Ödülü

SENUR AKIN BİÇER - ARNİCA Yönetim Kurulu Başkan / Yaşama Motivasyon Ödülü

AHMET YAŞAR - Maher Holding Sigorta Grubu Başkanı / Sigortalı Kentsel Dönüşüm Ödülü

EKREM İMAMOĞLU - İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı / Kentte Daha İyi bir Yaşam Ödülü

ÖMER NİZİPLİOĞLU - Niziplioğlu Holding Yönetim Kurulu Başkanı / Kente Yaşam Katan Ödülü

ÜMİT KALKO - Kavram Okulları Eğitim Girişimcisi ve YK Üyesi / Nazmi Arıkan Eğitim Ödülü

 

 

Habere ifade bırak !
Habere ait etiket tanımlanmamış.
Okuyucu Yorumları (0)

Yorumunuz başarıyla alındı, inceleme ardından en kısa sürede yayına alınacaktır.

Yorum yazarak Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve newsfindy.com sitesine yaptığınız yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan tüm yorumlardan site yönetimi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
Sitemizden en iyi şekilde faydalanabilmeniz için çerezler kullanılmaktadır, sitemizi kullanarak çerezleri kabul etmiş saylırsınız.