,, ,
Hakkımızda
Firmamız hakkında bilgiler

Teknolojinin ilerlemesine istinaden insanların yaşamına daha önce hayal bile edemediği olgular giriyor. Özellikle önce bilgisayarların sonra internetin kullanılması nerede ise tüm taşları yerinden oynatmış durumdadır.

Özellikle habercilik alanında ciddi bir değişim ve gelişme yaşanmış durumdadır. Bugün kağıt üzerine basılan gazetelerin yerini internet üzerinden yayın yapan haber siteleri almış durumdadır. Onlardan bir tanesi bizim News Findy isimli haber sitesi olup genç bir haber sitesi olmasına alanında öncü olarak yoluna hızlı adımlar ile devam ediyor.

Uzman bir muhabir ve gazeteci kadrosu ile gerek ulusal gerek ise uluslararası ölçekte haberleri an be an takip ederek sizlere servis ediyor. Haber sitemiz güvenli ve doğru haberciliğin en önemli adresidir. Yalan, eksik, güncel olmayan hiçbir haber sitemizde yer almaz. Kişilik haklarını zedeleyeci haberler çıkmaz. Özel yaşama sonuna kadar saygı duyularak yayıncılık yapılır.

Haber Sitemizde Öne Çıkan Başlıklar

Sitemize girenlerin çok iyi bildiği üzere sitemiz her yaştan herkesim tarafından anlaşılır bir biçimdedir. Türk diline saygılı bir biçimde yayınlar yapılır. Haber sitemizde günlük haberlerin yanı sıra, sporun her tür konusunda haberler, yeşil dünya ve çevre konusunda haberler, üstte de ifade edildiği gibi özel yaşamın mahremiyetine saygı duyularak magazin haberleri, kadına dair her şey, sinema haberleri, dizi haberleri, herkes için büyük önem arz eden ekonomi haberleri, son dakika gelişmeleri yer alan ana başlıklar arasındadır.

Bunların yanı sıra sürekli güncellenen anketler, güncel döviz ve altın kurları, güncel borsa bilgileri, anketler, astroloji bilgileri, dünyada yaşanan en son gelişmelere dair haberler yer alır. Haber sitesi sürekli olarak güncellenirken SSL sertifikası ile korunur durumdadır. Hızlı, dinamik bir yapısı vardır.

Haber sitelerinde olması gereken tüm bilgileri fazlası ile içerir. Yine haber sitemizde olması istenen her türlü bilgi ve görülmek istenen köşe yazıları var ise site editörleri ile iletişime geçilerek böylesi bir talepte bulunulabilir. Haber sitesi gazetecilik disiplini içinde güveni sorunu yaratmayacak bir biçimde yenilikçi bir yaklaşım ile yoluna devam ediyor. Çizgisinden ve etik değerlerinden kesinlikle ödün vermiyor.

Sitemizden en iyi şekilde faydalanabilmeniz için çerezler kullanılmaktadır, sitemizi kullanarak çerezleri kabul etmiş saylırsınız.